De Brabandere

Contact

Kunnen wij u helpen?

Laat uw gegevens na en wij contacteren u binnen 24u.

Door het versturen van deze contactfiche geeft u toestemming aan Group De Brabandere uw gegevens te verwerken teneinde te kunnen antwoorden op uw vraag.
De door u ingevulde gegevens zullen enkel intern gebruikt worden. U kunt ten allen tijde vragen om uw gegevens te verwijderen uit de databank van Group De Brabandere.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

We helpen u graag verder!

Plaats uw bestelling voor de betoncentrale via:

Plaats uw mortelbestelling via:

 

Algemene Directie
Pieter De Brabandere
Paul De Brabandere
Robert De Brabandere
info@de-brabandere.be 

Financieel Directeur
Saskia Claeys
saskia@de-brabandere.be

Operationeel Manager Betoncentrales
Nico Vandousselaere
betoncentrale@de-brabandere.be

Dispatch
Gino Delanghe
Nele Debergh
dispatch@de-brabandere.be

Kwaliteitsverantwoordelijke
Erwin Vanpoucke
labo@de-brabandere.be

Verkoopsverantwoordelijke
Eline Godderis
eline@de-brabandere.be

Personeelsverantwoordelijke
Charlin Decroos
charlin@de-brabandere.be

Projectleider
Niels Germonpré
niels@de-brabandere.be

Werfleiders
Lore Dever
lore@de-brabandere.be
Mattijs Deprez
mattijs@de-brabandere.be

Administratie
Lieven Taveirne
lieven@de-brabandere.be
Graziella Zschalig
info@de-brabandere.be

Boekhouding
Kennith Bruneel
boekhouding@de-brabandere.be