Onze sites

Kantoren en betoncentrale België

Handelsstraat 12-14
8630 Veurne
België

De Brabandere Eco Materials Veurne

Monnikshoekstraat 25
8630 Veurne
België

Betoncentrale Flandres Béton Frankrijk

4385 Rte du Port Fluvial
59279 Loon-Plage
Frankrijk

Contacteer ons

Naam(Vereist)

Algemene directie

Pieter De Brabandere
Paul De Brabandere
Robert De Brabandere
info@de-brabandere.be

Administratief directeur

HR en personeel

Isabelle Marichal
Caro Hamers
hr@de-brabandere.be

Facility Manager

Nico Vandousselaere
nico@de-brabandere.be

ICT Manager

Jochem Boedts
jochem@de-brabandere.be

Sales en Aftersales

Gerrit Van Saarloos
gerrit@de-brabandere.be

Dispatch

Nele Debergh
Evi Dorme
dispatch@de-brabandere.be

Kwaliteit

Flore Wyckstandt
flore@de-brabandere.be

Duurzaamheid

Martine Michiels
martine@de-brabandere.be

Operationeel Manager Wegenbouw

Niels Germonpré
niels@de-brabandere.be

Administratie Wegenbouw

Veerle Van de Casteele
veerle@de-brabandere.be

Werfleider

Steven Naessens
steven@de-brabandere.be

Algemene Administratie

Grazielle Zschalig
info@de-brabandere.be

Facturatie

Nina De Vloo
nina@de-brabandere.be

Marilyn D’hulster
marilyn@de-brabandere.be

Boekhouding