De Brabandere

Contact

Kunnen wij u helpen?

Vraag onze prijslijst aan of stel uw vraag door uw gegevens na te laten en wij contacteren u binnen de 24u.

Door het versturen van deze contactfiche geeft u toestemming aan Group De Brabandere uw gegevens te verwerken teneinde te kunnen antwoorden op uw vraag.
De door u ingevulde gegevens zullen enkel intern gebruikt worden. U kunt ten allen tijde vragen om uw gegevens te verwijderen uit de databank van Group De Brabandere.

Volg ons op  of op 

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

We helpen u graag verder!

Plaats uw bestelling voor de betoncentrale via:

Plaats uw mortelbestelling via:

 

Algemene Directie
Pieter De Brabandere
Paul De Brabandere
Robert De Brabandere
info@de-brabandere.be 

Administratief Directeur
Emilie Thys
emilie@de-brabandere.be

HR & Finance
Charlin Decroos
charlin@de-brabandere.be 

Operationeel Manager Betoncentrales
Nico Vandousselaere
betoncentrale@de-brabandere.be

Sales & Marketing Manager
Eline Godderis
eline@de-brabandere.be

Dispatch
Nele Debergh
dispatch@de-brabandere.be

R&D Manager Beton en Grond
David Verstraete
david@de-brabandere.be

Operationeel Manager Wegenbouw
Niels Germonpré
niels@de-brabandere.be

Calculatie
Lore Dever
lore@de-brabandere.be

Werfleiders
Mattijs Deprez
mattijs@de-brabandere.be

Steven Naessens
steven@de-brabandere.be

Administratie
Vilma Paltanaviciute
vilma@de-brabandere.be
Graziella Zschalig
info@de-brabandere.be

Boekhouding
Kennith Bruneel
boekhouding@de-brabandere.be

Facturatie
Marilyn D'hulster
marilyn@de-brabandere.be

Veilgheid & milieu
Frederik Garsbeke
frederik@de-brabandere.be