De Brabandere

Contact

Kunnen wij u helpen?

Vraag onze prijslijst aan of stel uw vraag door uw gegevens na te laten en wij contacteren u binnen de 24u.

Door het versturen van deze contactfiche geeft u toestemming aan Group De Brabandere uw gegevens te verwerken teneinde te kunnen antwoorden op uw vraag.
De door u ingevulde gegevens zullen enkel intern gebruikt worden. U kunt ten allen tijde vragen om uw gegevens te verwijderen uit de databank van Group De Brabandere.

Volg ons op  of op 

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

We helpen u graag verder!

Plaats uw bestelling voor de betoncentrale via:

Plaats uw mortelbestelling via:

 

Algemene Directie
Pieter De Brabandere
Paul De Brabandere
Robert De Brabandere
info@de-brabandere.be 

Administratief Directeur
Emilie Thys
emilie@de-brabandere.be

HR & Finance
Charlin Decroos
charlin@de-brabandere.be 

Operationeel Manager Betoncentrales
Nico Vandousselaere
betoncentrale@de-brabandere.be

Sales & Marketing Manager
Eline Godderis
eline@de-brabandere.be

Dispatch
Nele Debergh
dispatch@de-brabandere.be

Kwaliteit
Flore Wyckstandt
flore@de-brabandere.be

Praktisch Medewerker Duurzaamheid
Martine Michiels
martine@de-brabandere.be

Operationeel Manager Wegenbouw
Niels Germonpré
niels@de-brabandere.be

Administratie Wegenbouw
Veerle Van de Casteele
veerle@de-brabandere.be
Lindsay Vanhaecke
wegenbouw@de-brabandere.be

Werfleider
Steven Naessens
steven@de-brabandere.be

Algemene Administratie
Graziella Zschalig
info@de-brabandere.be

Boekhouding
Kennith Bruneel
boekhouding@de-brabandere.be

Facturatie
Marilyn D'hulster
marilyn@de-brabandere.be

Personeelsdienst
Kerlijn Dangreau
kerlijn@de-brabandere.be